Спеціальність – Галузеве машинобудування (Обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств)

Термін навчання в коледжі 3 роки 10 місяців.

Отримання кваліфікації: технік-механік по обслуговуванню та ремонті обладнання металургійних підприємств + освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

Навчання в коледжі на бюджетній основі.

 

Можливість отримувати стипендію.

Наявність баз і робочих місць при проходженні виробничої практики.

Обов’язкове працевлаштування після закінчення коледжу.

Можливість продовження навчання в Національній металургійній академії України.

 

Спеціальність «Галузеве машинобудування» є одною з найдавніших і, разом зтим, найсучасніших технічних спеціальностей широкого профілю. Вона є провідною в машинобудуванні, металургії і взагалі у будь-якому виробництві, пов’язаному з роботою промислового обладнання та, відповідно, його обслуговування і ремонтом. Випускників за цією спеціальністю цінують на виробництві. Їх з задоволенням беруть на роботу також підприємства не повязані з металургією: СТО, АВК, по ремонту техніки оборонного призначення та ін. Тому проблем з працевлаштуванням немає.

Випускники цієї спеціальності можуть працювати техніками-конструкторами, працівниками відділу технічного контролю якості продукції, керівниками виробничих підрозділів: бригадирами, майстрами.

         Обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств пов’язано з умінням проводити конструкторські розрахунки окремих вузлів і механізмів, знанням конструкції і принципу роботи різних машин, агрегатів і механізмів, розумінням причин зносу деталей різних механізмів та способів відновлення їх початкових властивостей.

         Після закінчення коледжу всі випускники розподіляються на трубні підприємства і забезпечуються першими робочими місцями.

 

Базовими підприємствами нашого коледжу є ПАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод» , ПАТ «Інтерпайп Нижньодніпровський трубний завод» та Дніпровський метизний завод.