Спеціальність - Виготовлення емальованих виробів (Виготовлення виробів і покрить із полімерних матеріалів)

Термін навчання в технікумі 3 роки 10 місяців.
Отримання кваліфікації: техніка–технолога + освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.
Навчання в технікумі на бюджетній основі.

Можливість отримувати стипендію.
Наявність баз і робочих місць практики.
Обов'язкове працевлаштування після закінчення технікуму.
Можливість продовження навчання у ВУЗі.

Новомосковський технікум Національної металургійної академії України здійснює підготовку спеціалістів – технікум-технологів по спеціальності 0815 «Неметалеві захисні покриття з 1967 року. З 1993 року технікум випускає фахівців за денною формою навчання згідно освітньо-професійною програми «молодшого спеціаліста» по спеціальності 5.051301 «Виготовлення виробів і покрить із полімерних матеріалів» в галузі виготовлення стального емальованого посуду.

Стеклоемалеві покриття являються відносно дешевими і універсальними в порівнянні з іншими видами покрить, такими як лакофарбові, полімерні матеріали, і використовуються в усіх галузях народного господарства, так як вони є універсальним способом захисту від корозії та агресивних середовищ. Вони володіють високою хімічною стійкістю, твердістю, мають абсолютно гладку поверхню, широко використовуються для захисту обладнання, яке працює при високих температурах; це і емальовані труби із зовнішнім і внутрішнім покриттям – для транспортування нафти і продуктів її перероблення і інших агресивних рідин або газів; це і підземні магістральні, хімічна апаратура, газові колонки, пральні машини, деталі автомобілів, космічних кораблів, санітарно-технічні вироби, кухонний стальний емальований посуд.

Готувати студентів для майбутньої роботи в галузі виробництва товарів народного споживання допомагають спеціалісти ТОВ «Новомосковський посуд». Де студенти проходять виробничу практику і здобувають необхідну кваліфікацію молодшого спеціаліста.

В колективі цеху успішно трудяться випускники нашого технікуму. Це провідні спеціалісти цеху і заводу: технолог ЦЕБАК ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА, начальник емалевої лабораторії ТЕРНОВСЬКА ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА, майстри виробничих ділянок БАБЕНКО ТЕТЯНА, ЛЮБОВ РЕЗНІЧЕНКО, ГРИСЕНКО ТЕТЯНА БОРИСІВНА – працівник ПАТ «Інтерпайп НМТЗ» та багато інших.