fon

Головна » 2017 » Январь » 29 » День відкритих дверей
08:56
День відкритих дверей

28 січня Новомосковський технікум Національної металургійної академії України гостинно відкрив свої двері  для майбутніх абітурієнтів та їх батьків.


Перед початком загальних зборів юнаки та дівчата, поки що гості, а за кілька місяців абітурієнти, мали змогу ближче ознайомитися з технікумом та спеціальностями, а також поспілкуватися з голова випускаючих комісій, викладачами та студентами.

Біля презентаційних стендів учасники Дня відкритих дверей отримували інформацією про напрями підготовки наших студентів та можливості подальшого працевлаштування.

 


Більше інформації учасники Дня відкритих дверей отримали на загальнихзборах. Директор технікуму Васін В.В.привітав гостей заходу та розповів про навчання у технікумі, перспективи отримання в подальшому вищої освіти та працевлаштування.  Він наголосив, що навчання в технікумі проходить за бюджетний кошт. Студенти Новомосковського технікуму НМетАУмають чудові можливості для здобуття гарної професійної освіти та цікавого студентського життя.


Представники Приймальної комісії докладно розповіли про нові правила прийому та вимоги до абітурієнтів, терміни проведення вступної кампанії 2017 року, про підготовчі курси, які дають можливість пригадати вивчений матеріал та гарно підготуватися до випускних іспитів та вступу у ВНЗ.
Після загальних зборів усі бажаючи мали змогу прогулятися аудиторіями та виробничими майстернями, де проходить навчання студентів та задати питання безпосередньо викладачам спеціальних дисциплін.
Захід пройшов у дружній атмосфері. Батьки та завтрашні абітурієнти мали можливість ознайомитися з напрямками навчання у технікумі, спеціальностями та перспективами на майбутнє.  

Переглядів: 192 | Додав: ntnmetau | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]