fon

Головна » 2018 » Март » 30 » Фестиваль буктрейлерів - 2018
09:06
Фестиваль буктрейлерів - 2018

Останнім часом неабиякої популярності набув такий засіб просування читання та реклами літературних творів, як створення буктрейлерів – коротких відеороликів за мотивами книжок.

29 березня в коледжі пройшов «Фестиваль буктерйлерів – 2018». В конкурсі взяли  участь студенти 1 курсу груп ХТІ-17, ГМ-17. Глядачам була представлена добірка буктрейлерів за сюжетами класичних творів зарубіжної літератури.

Гран – Прі  отримав творчий  колектив студентів групи ХТІ-17 – Загубіженко Анастасія, Білоус Аліна, Алієва Анастасія за буктрейлер на філософську повість  Е. Хемінгуея «Старий і море».

Перші місця посіли  Глянь Іван, Хоцевич Назар, Чуян Євгеній за буктейлер на  твір – антиутопію  «Маріо і чарівник» Т. Манна та колектив дівчат групи ХТІ-17  Пятигорська Дар’я, Маймур Аліна  за відеоролик  на твір М.Булгакова «Майстер і Маргарита».

Друге місце посіли  Діброва Андрій, Титаренкол Влад, Буйвал Анатолій, Белоус Сергій, студенти групи ГМ-17 за буктрейлер на повість – притчу  «Старий і море» Е. Хемінгуея; Байда Ігор, Паншин Владислав, Черніков Богдан, студенти групи ГМ-17 за буктрейлер  за мотивами романа – хроніки    А. Камю «Чума».

Третє місце виборола група студентів ХТІ-17 Сіровій Сергій, Нерадовських Єгор та Полуєв Микола за буктрейлоер за мотивами твору «Анна Кареніна Л. Толстого.

Чекаємо на вашу участь у наступних конкурсах.

 

 

Переглядів: 45 | Додав: ntnmetau | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]