fon

Головна » 2017 » Апрель » 13 » Фестиваль талантів
13:11
Фестиваль талантів

12 квітня у Новомосковському технікумі відбувся конкурс художньої творчості «Фестиваль талантів технікуму».

Метою заходу було виявити творчі здібності студентів навчальних груп, активізувати культурне життя студентської молоді та зміцнення творчих і дружніх зв’язків між студентами різних груп та курсів.

 


У конкурсі взяли участь майже всі навчальні групи 1-3 курсів.


До уваги глядачів та журі були представлені найрізноманітніші художні номери у виконанні талановитих студентів технікуму.


Конкурсанти співали, декламували вірші, танцювали, показували сцени з життя студентів та сучасної молоді, ставили власні спортивні рекорди та ін.   

 Голова журі, директор технікуму Васін Віктор Віталійович подякував усім учасникам фестивалю за яскраві, цікаві та неочікувані номери, за отримані позитивні емоції від наших талановитих студентів. Відзначивконкурсантів дипломами учасників «Фестивалю талантівНовомосковського технікуму НМетАУ» та заохочувальними призами.


Найбільше вразили журі та глядачів танцювальний шоу-номер студентів групи ГМ-16-1/9 /куратор Сорокіна К.І./ «Я – Звезда!», які отримали диплом фестивалю ІІІ ступеню.


Номер групи ТОРО-14-1/9 /куратор Невілько Т.М./ «Mix Show» з глибоким смислом та історією: студент групи Загинайло Олександр, учасник команди Street Workout Barlions, залучив одногрупників до активних тренувань и майже за місяць хлопці представили неймовірно яскраве та складне спортивне шоу.

Хлопці отримали диплом ІІ ступеню уступив першість чарівним красуням групи ВПМ-15 /куратор Рожанська І.В./, які представили глядачам власний «Ukrainian Fashion Week».


Свято закінчилося оплесками та привітаннями, а всі присутні ще раз переконалися, що наші студенти, наша молодь дуже талановита та яскрава.

Переглядів: 235 | Додав: ntnmetau | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]