fon

Головна » 2018 » Апрель » 23 » Фестиваль талантів коледжу
11:13
Фестиваль талантів коледжу

18 квітня у Новомосковському коледжі відбувся конкурс художньої творчості «Фестиваль талантів коледжу».
    До уваги глядачів та журі були представлені найрізноманітніші художні номери у виконанні талановитих студентів.

 

 

 

 

 

Голова журі, заступник директора з НР Березанська Оксана Миколаївна подякувала усім учасникам фестивалю за яскраві, цікаві та неочікувані номери, за отримані позитивні емоції від наших талановитих студентів. Зазначила, що вибрати кращих було дуже важко, адже рівень майстерності та оригінальності номерів був дуже високий. Але найбільше вразили журі та глядачів танцювальний шоу-номер студентів групи ГМ-16-1/9 /куратор Сорокіна К.І./, які отримали диплом фестивалю ІІІ ступеню. Диплом ІІ ступеню отрималидівчата групи ВПМ-15 /куратор Рожанська І.В./.

Перемогу в цьогорічному фестивалі отримали хлопці групи ПМ-16 /куратор Горяна Г.Г./ з номером, на найактуальнішу тему сьогодення для студентів ІІ курсу, «ЗНО очима батьків».   

Всі учасники та переможці були відзначені дипломами «Фестивалю талантів Новомосковського коледжу НМетАУ» та заохочувальними призами.
Свято закінчилося оплесками та привітаннями, а всі присутні ще раз переконалися, що наші студенти, наша молодь дуже талановита, весела та яскрава.

Переглядів: 40 | Додав: ntnmetau | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]