14:53
Рада директорів ВНЗ I-II рівнів акредитації

19 травня 2016 року на базі Новомосковського технікуму НМетАУ відбулося засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської області, в якому взяли участь директори технікумів, коледжів, училищ області.

 

 

 

 

 

 

 

  

     Директор Новомосковського технікуму Васін В.В. доповів про досвід роботи технікуму з організації практичного навчання та партнерства Новомосковського технікуму Національної металургійної академії України з роботодавцями,де  зазначив, що робота спрямована на практичну підготовку студентів з метою їх подальшого працевлаштування на підприємствах металургійної галузі, є складним комплексом зусиль педагогічного колективу та замовників кадрів.

  

     Але завдяки плідній роботі з роботодавцями в технікумі досягнуто 100% проходження виробничої практики на оплачуваних місцях та працевлаштування випускників за взаємною згодою роботодавців. За бажанням випускники працевлаштовуються на місця проходження виробничої практики. Студенти, які продовжують навчання в Національній металургійній Академії України, в першу чергу працевлаштовуються на базові підприємства регіону.

     Про імідж навчального закладу як умову ефективності його функціонування на сучасному етапі розвитку освіти доповіла методист Павлоградського технікуму ДВНЗ «Національний гірничий університет» Демченко О.В.

 

     Все більше уваги навчальні заклади області приділяють навчальним та виховним заходам, які формують національну свідомість, патріотизм, зацікавлюють студентів до вивчення національних традицій та активізації самостійної роботи, про напрямки цієї роботи доповіли директори базових технікумів області.

 

     Підводячи підсумки засідання голова Ради директорів Таберко Л.М. відмітив роботу навчальних закладів  задовільною. Окремо зазначив, що робота  Новомосковського технікуму щодо організації практичного навчання та партнерства з роботодавцями є цілеспрямованою та ефективною.

Переглядів: 629 | Додав: ntnmetau | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]