16:45
Сучасна снігова баба

19 грудня у Новомосковському коледжі НМетАУ пройшов конкурс новорічних саморобок "Сучасна снігова баба (з підручних матеріалів), в якому взяли участь студенти І-ІІІ курсів.
Творчий новорічний конкурс в коледжі проходить третій рік поспіль. Студенти вже розробляли «Ялинки майбутнього», робили ялинкові іграшки з природніх матеріалів, які, до речі, і цього року прикрашають красуню ялинку в холі коледжу. Метою конкурсу є розвиток творчих здібностей студентів, виховання естетичного смаку молоді, уміння працювати в команді та урізноманітнення студентського життя.

Студенти коледжу приємно здивували журі та всіх присутніх своїм творчим потенціалом та креативним підходом до реалізації поставленої задачі.

Сніговики та Снігові Баби вражали та захоплювали своїм творчим підходом, виконанням та використаними матеріалами: це картонні коробки, стаканчики, ложки, нитки, старі конспекти та скотч, шкарпетки з крупою, подушки, банки, повітряні кульки, вата, горщики для квітів та т.ін..

Роботу студентів оцінило журі і тепер студентські креативні Снігові Баби та Сніговики будуть прикрашати святкову зону у холі коледжу.

Запрошуємо всіх бажаючих до нашого святкового новорічного куточку.

Переглядів: 37 | Додав: ntnmetau | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]