fon

Головна » 2017 » Ноябрь » 22 » Тематичний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи України
13:23
Тематичний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи України

21 листопада в приміщенні читального залу бібліотеки  Новомосковського коледжу Національної Металургійної Академії України  був проведений виховний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи України  «Україна  - понад усе»,  творчим колективом МБК ім. О.Гончара спільно з бібліотекою  нашого навчального закладу.

 

 

 

 

 

На заході були присутні студенти 1-го курсу, зав. відділеннями, викладачі.   Режисер-постановник Юлія Верба, методист Марина Оборожня та директор МБК Ольга Мельниченко розпочали перший блок заходу. Ведуча Юля Верба донесла до аудиторії мету заходу: наголосила на те, що ми зібралися з нагоди відзначення другої річниці Революції Гідності. Революція Гідності - це новий термін, який визначає політичні та суспільні зміни в Україні .  Отже , Революція Гідності, як це було?   Марина Оборожня, методист МБК ім.О.Гончара, презентувала шлях, який пройшла Україна від незалежності  до Революції Гідності .«Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну - власне життя».     Хвилиною мовчання присутні віддали шану загиблим. Далі прозвучала пісня у виконанні Ольги Мельничук «Солдат України».

Наступний блок заходу відкрили ведучі - студентки 3-го курсу  групи
ВПМ-15  Косенко  Настя та Сокол Ольга.

Про любов до своєї сильної і незалежної України, про воїнів-героїв, які до останнього захищають нашу дорогу країну, про всю того болю, яку ми пережили за час Революції Гідності в своїх віршах розповіли: поетеси Новомосковщини Наталія Калита і Тамара Косяченко, голова товариства « Просвіта », кандидат філологічних наук, поетеса Емма Шаповалова, а також режисер-постановник ДК ім. О. Гончара Юлія Верба і директор ДК ім. О. Гончара Ольга Мельничук.

На заході прозвучали  власні вірші  місцевих поетів - членів літературного об’єднання поетів Новомосковщини  «Вільна ліра» Наталії Калити , Емми Шаповалової та Тамари Косяченко. Супроводжували виступи пісні у виконанні Вікторії Юрченко, теж місцевої солістки та поетеси і Ольги Мельничук - директора МБК ім. Гончара. Також прозвучали вірші місцевих авторів Наталії Калити та Антоніни Підмогильної у виконанні Юлії Верби та Ольги Мельничук. Підсумок проведеного заходу підвела Юлія Верба - режисер-постановник МБК ім. О.Гончара. «Спільна мета з’єднала нас сьогодні у цей день - адміністрацію та студентів Новомосковського коледжу Національної Металургійної Академії України, громадську організацію «Літературне об’єднання поетів Новомосковщини «Вільна ліра» та творчий колектив Будинку культури ім. О.Гончара. Сьогоднішній день - незаперечний доказ відродження української нації,нашої держави - незалежної України» .

Переглядів: 113 | Додав: ntnmetau | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]