fon

Головна » 2016 » Декабрь » 8 » Тиждень соціально-економічних дисциплін
12:07
Тиждень соціально-економічних дисциплін

Народе мій, пишаюся тобою:

Понад Майданом сонце лик сія…

Ми – нація! Хай знають всі у світі!

 

 

У рамках тижня соціально-економічних дисциплін були проведені заходи до Дня Гідності Свободи та відзначення знакових подій, пов’язаних з Революцією Гідності.

Розпочався тиждень з виставки, присвяченій Року Державності в Україні, а також 440- річчю з дня заснування міста Новомосковська. 02 грудня 2016 року відбувся виховний захід «Революція Гідності: як це було …», метою якого було формування у студентів ціннісного ставлення до України та прав і свобод людини, європейського вибору українців. Перегорнувши сторінки 93 героїчних днів, які увійшли в історію як Революція Гідності, учасники заходу у глибокій скорботі низько схилили голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду і гідність і віддали своє життя за Україну.

5 грудня була проведена науково-практична конференція «Архітектурні пам’ятки Новомосковщини», на якій студенти виступили з доповідями про архітектурний спадок міста Новомосковська, який нам вдалося зберегти, а деякі будови, нажаль, були втрачені. На конференції була присутня бібліотекар міської бібліотеки Дічмяр Н.А ,яка розповіла про нові книги з історії рідного краю, автором яких є наш земляк, директор міського краєзнавчого музею Мешко К.

Переглядів: 125 | Додав: ntnmetau | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]