fon

Головна » 2018 » Февраль » 15 » Уведення до фаху
20:36
Уведення до фаху

14 лютого 2018 р. проводилася тематична виховна година «Уведення до фаху» із студентами 1-го курсу групи М-17 (Куратор групи Мазниця В.В.).
Мета даного заходу – ознайомлення студентів спеціальності «Обробка металів тиском» із змістом професійної діяльності, особливостями і значенням галузі, де їм доведеться працювати. Починаючи з першого курсу, студенти дістають можливість придбання навиків і умінь, які допоможуть їм надалі стати висококваліфікованими фахівцями. Першим кроком до придбання  знань і умінь в галузі обробки металів тиском є проведення із студентами 1-го курсу виховного заходу «Уведення до фаху».

Це заняття важливе тим, що дає студентам розуміння важливості спеціальності і галузі «Обробка металів тиском». На занятті розкривається поняття «обробки металів тиском», розглядаються питання виникнення і розвитку металургії в загалі і ОМТ, історія виникнення і розвитку технікуму і підприємства ПАТ «Інтерапйп Новомосковський трубний завод». Проводив виховний захід голова циклової комісії металургійних дисциплін Кулик О.П.

Переглядів: 68 | Додав: ntnmetau | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]