09:40
Виховний захід «Від Конституції Пилипа Орлика - до Конституції наших днів»

12 травня 2019 року  в читальному залі бібліотеки НКНметАУ бібліотекарем Варченко Т.О. та зав. бібліотекою Калита Н.М. для студентів
1-го курсу, М-18 та ПМ  - 18  був проведений виховний захід  (усний журнал) «Від Конституції Пилипа Орлика - до Конституції наших днів». Мета заходу - прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості,почуття гордості за свій народ,національну свідомість та патріотизм.
          Бібліотекарями коледжу було оформлено книжкову виставку «Конституція - гарант незалежності України», та зав. бібліотекою Калита Н.М. провела огляд літератури,   яка знаходиться в фонді нашої бібліотеки, і присвячена конституційному становленню України.

         При проведенні заходу було використано відеоматеріали  та фотоматеріали від прийняття Конституції Козацької доби -Конституції Пилипа Орлика до прийняття  сучасної Конституції. Звучали вірші місцевх авторів, членів літературного об’єднання «Вільна ліра» Наталії Калити, Тетяни Варченко та Антоніни Підмогильної. Бібліотекар Варченко Т.О. та студент 1-го курсу групи М-18 Варченко Михайло  разом виконали пісню «Одна єдина».

Переглядів: 23 | Додав: ntnmetau | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]